Skip to content
Вузький screen Широкий screen Автоматичний screen Increase font size Decrease font size Default font size

Зелена дача - Драгобрат - найкращий відпочинок в будь-яку пору року!

Екскурсія "Золоте кільце" PDF Печать E-mail

На полонині Драгобрат безліч цікавого! Екскурсія «Золоте кільце» найяскравіший тому доказ. Вона поєднала в собі найцікавіші частинки цієї місцини та обіцяє відкрити мандрівникам секрети, які приховують гори…

О вранішній порі вихід із Зеленої дачі, перехрестя 700м. від бази,10хв. ходьби, висота 1400м. над р.м.і пологий та поступовий підйом на г.Жандарм,або г. Стіг.

1

 

Дійшовши до «перемички» погляду відкриваються широкі горизонти і небачена краса гір. Повітря в цих місцях особливо чисте та легке. Саме тут можна насолоджуватися абсолютною тишею, заважатиме вам хіба вітер. Минули 1500м. , 40хв.ходьби, 1550 м.висота над р.м.

2

 

Рухаючись далі, розпочинається знайомство з горами. Першим на нашому шляху зустрічається Жандарм.

3

 

Не рідко тут можна побачити йогів, людей , що медитують та просто намагаються знайти внутрішню гармонію в єднанні з природою. Адже на висоті 1775м. над рівнем моря, і дихається і відчувається по-іншому. Від готелю пройдено вже 2700 метрів, за годину і десять хвилин. Попереду видніє другий Жандарм.

4

 

А за ним і третій…

8

 

Тільки на цій висоті, далеко в горах можна зустріти унікальні рослини, про яких складати легенди і містичні перекази. Всі чули сумні легенди про пошуки едельвейсу в горах закоханим гуцулом для своєї милої, та про трагічний фінал… Правда це чи ні, але й сьогодні едельвейси можна знайти в найнебезпечніших місцях – на обривах скал та гір.

9

 

Також можна зустріти ще одну унікальну рослину. Окрім латинської назви «завжди живий», має ще й народну — «кам'яна троянда». Її не бентежить ні спека, ні сильний холод, ця красива рослина пристосовується до гірської місцевості утворюючи килим з «кам’яних троянд».

10

Яскраві акценти в горах розставляє анемона. ЇЇ ще з далеку можна побачити по рясному яскравому цвіту. Не поспішайте сказати, що ця тендітна квітка вас не здивує, бо росте і в вашій місцевості! Ви ще не відчули її ніжного , але неповторного гірського аромату.

5

Вже пройдено понад 3500м, знайомство з красою гір триває близько 2:10хв., на висоті 1800м над р.м.

Наступна унікальна гора – Близниця. Її висота 1883 м. на р.м. Мандрівників тут можна зустріти в будь-яку пору року, адже Близниця прекрасна і сніжно білою зимовою порою, і коли буяє травами – влітку та на весні.

11

Похід довжиною в 4400м., зайняв дві з половиною години. На зворотному шляху побачимо холодне гірське озеро Івар, яке ніби міраж притягує до себе туристів.

6

 

Озеро знаходиться на висоті 1600м. над р.м. Довжина прогулянки 5200м., та зайняла близько трьох годин часу. Спустившись в долину, зовсім поряд з готелем є ще одне невеличке озерце – Вороняче око. Цікаве воно не лише своєю чудернацькою назвою, а й розташуванням серед смерек і круглою формою. Поруч з озерцем не буває спекотно, дерева кидаючи свою тінь, роблять це місце ідеальним для зупинки подорожуючих.

7

 

До Зеленої Дачі повертаємось приблизно за 4 години, пройшовши 8000 м., тобто близько 8 кілометрів!

 

ПАРТНЕРИ
JoinUP