Skip to content
Вузький screen Широкий screen Автоматичний screen Increase font size Decrease font size Default font size

Зелена дача - Драгобрат - найкращий відпочинок в будь-яку пору року!

Останні
Крокуси(квітень-травень) PDF Печать E-mail

Як відомо, існує сім чудес світу. Люди захоплюються ними, бережуть, прагнуть хоч раз в житті побачити на власні очі. В Карпатах на горі Драгобрат щовесни зацвітають крокуси, хоч вони і не названі восьмим чудом світу, але повірте, вони варті того, щоб їх побачити.

Ще декілька місяців тому схил був вкритий товстим шаром білого снігу, а зараз рясно зацвіли маленькі, келихоподібні, фiолетово-бузкові, рiдше бiлі квіти. Квiтки густо стирчать з весняної землi утворюючи манливий килим. Щовесни, коли зацвітають крокуси, гірськолижний схил перетворюється на неповторне квіткове поле від якого не можливо відвести очей. Подаруйте собі незабутні спогади, приїздіть весною на Драгобрат і подивіться на чудо природи: цвітіння крокусів на власні очі.

 
Долина Драгобрат PDF Печать E-mail

Долина Драгобрат - известна среди любителей горных лыж. Находится на висоте от 1300 до 1400 метров над уровнем моря возле подножия г.Стиг в начале Свидовецкого горного массива. Рядом находятся вершины г. Жандармы и г.Близница (1883м), перед Вами раскрывается сказочные пейзажи карпатских гор.  Отдуда можна увидеть горный массив "Черногора" и наивысшую точку  Украинских Карпат г. Говерлу (2061м).

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 2

ПАРТНЕРИ
JoinUP