Skip to content
Вузький screen Широкий screen Автоматичний screen Increase font size Decrease font size Default font size

Зелена дача - Драгобрат - найкращий відпочинок в будь-яку пору року!

Екскурсія «По грибочки та квіточки через Близницю» PDF Печать E-mail
Травень прекрасна пора для відпочинку в горах! А тим паче на Драгобраті. Недоторканна природа дивує та радує око. Екскурсійний тур «По грибочки та квіточки через Близницю» максимально відкриє для Вас красу та приязнь карпатських гір.
Вранці вихід групою з Зеленої Дачі. Впродовж всього походу ми спостерігатимемо за дивовижними краєвидами, зеленими смереками та крутими стежинами. На перехресті доріг, йдемо вгору. Позаду  700м. , 10хв. ходьби від бази ,1400м. висота над р.м.

5

В травні місцями ще лежить сніг, саме завдяки цьому ми можемо спостерігати як чудово цвітуть крокуси. З прогрітої сонцем та шаром снігу землі з’являються тендітні квіти. Це унікальне явище, яке потрібно побачити на власні очі!

1

Наступна зупинка біля озерця під містичною назвою «Вороняче око». Весь секрет назви в тому, що озеро невеличке та кругле, а чарівна природа навкруги так і манить затриматися тут ще на деякий час…

8

Пройдено вже 1100м., 20хв.ходьби , 1400м.висота над р.м.

11

Ви матимете унікальну можливість побачити , як квітне червона рута. Красу цих квітів не одноразово оспівали в віршах та піснях, а тепер настане наша черга насолоджуватися їхньою унікальністю.

9

Минувши 2700м., через 50хв. ходьби від готелю, на висоті 1600м.висота над р.м. зустрінемо перше холодне гірське озеро Івор.

6

Гора Близниця знаходиться на висоті 1881м. над рівнем моря, вона унікальна тим, які пейзажі відкриває перед мандрівниками. Саме з Близниці видно Говерлу, Петрус, глибокі гірські ущелини та сніжні вершини. Неперевершені фотокартки гарантовано. Не мало не багато, а позаду вже 3600 м. від Зеленої дачі, 1 година та 40 хвилин подорожі.

2

Дорогою від Близниці до малої Близниці, по перемичці проходимо повз «комин». Дивовижне природне явище, яке притягує своєю унікальністю. Надзвичайно гарно та все ж трішки лячно, адже ми на висоті  1500м. над р.м. Для любителів екстріму невеличка зупинка для фото. Вже пройдено 4100м., минуло 1:50хв.
З травня по червень найбільш цікаво в горах адже ще не спекотно, але й не холодно. Вже встигли розквітнути гірські нарциси, яких надзвичайно багато, і до того ж вся ця краса з’явилась там не від руки людини, на деревах повилазили невеличкі весняні грибочки пістр»яки , доречі, які із величезним задоволенням ласують місцеві жителі, та кидають свою тінь на землю багаторічні кедри.

7

10

4

Дорога назад теж сповнена привабливих місцин та дивовижних пейзажів. Пройдено понад 7700 м., майже за три години. Легка втома дається взнаки, та це ніщо в порівнянні з емоціями отриманими від небаченої раніше краси Української природи.
 

ПАРТНЕРИ
JoinUP