Екскурсія «По грибочки та квіточки через Близницю» |
Травень прекрасна пора для відпочинку в горах! А тим паче на Драгобраті. Недоторканна природа дивує та радує око. Екскурсійний тур «По грибочки та квіточки через Близницю» максимально відкриє для Вас красу та приязнь карпатських гір.
Вранці вихід групою з Зеленої Дачі. Впродовж всього походу ми спостерігатимемо за дивовижними краєвидами, зеленими смереками та крутими стежинами. На перехресті доріг, йдемо вгору. Позаду 700м. , 10хв. ходьби від бази ,1400м. висота над р.м.
В травні місцями ще лежить сніг, саме завдяки цьому ми можемо спостерігати як чудово цвітуть крокуси. З прогрітої сонцем та шаром снігу землі з’являються тендітні квіти. Це унікальне явище, яке потрібно побачити на власні очі!
Наступна зупинка біля озерця під містичною назвою «Вороняче око». Весь секрет назви в тому, що озеро невеличке та кругле, а чарівна природа навкруги так і манить затриматися тут ще на деякий час…
Пройдено вже 1100м., 20хв.ходьби , 1400м.висота над р.м.
Ви матимете унікальну можливість побачити , як квітне червона рута. Красу цих квітів не одноразово оспівали в віршах та піснях, а тепер настане наша черга насолоджуватися їхньою унікальністю.
Минувши 2700м., через 50хв. ходьби від готелю, на висоті 1600м.висота над р.м. зустрінемо перше холодне гірське озеро Івор.
Гора Близниця знаходиться на висоті 1881м. над рівнем моря, вона унікальна тим, які пейзажі відкриває перед мандрівниками. Саме з Близниці видно Говерлу, Петрус, глибокі гірські ущелини та сніжні вершини. Неперевершені фотокартки гарантовано. Не мало не багато, а позаду вже 3600 м. від Зеленої дачі, 1 година та 40 хвилин подорожі.
Дорогою від Близниці до малої Близниці, по перемичці проходимо повз «комин». Дивовижне природне явище, яке притягує своєю унікальністю. Надзвичайно гарно та все ж трішки лячно, адже ми на висоті 1500м. над р.м. Для любителів екстріму невеличка зупинка для фото. Вже пройдено 4100м., минуло 1:50хв.
З травня по червень найбільш цікаво в горах адже ще не спекотно, але й не холодно. Вже встигли розквітнути гірські нарциси, яких надзвичайно багато, і до того ж вся ця краса з’явилась там не від руки людини, на деревах повилазили невеличкі весняні грибочки пістр»яки , доречі, які із величезним задоволенням ласують місцеві жителі, та кидають свою тінь на землю багаторічні кедри.
Дорога назад теж сповнена привабливих місцин та дивовижних пейзажів. Пройдено понад 7700 м., майже за три години. Легка втома дається взнаки, та це ніщо в порівнянні з емоціями отриманими від небаченої раніше краси Української природи.
|